DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Napsali jste......

nekouřím skoro měsíc  
 
napsal(a): Jaňule
datum: 14.05.2010 08:07:48
Dobrý den,
tak je to dnes 4 týdny, co jsem byla na odvykání.Poté, co skončila terapie, tak jsem stále čekala, kdy přijde první abstinenční příznaky.Odcházela jsem s pocitem, že jsem zvědavá, kdy budu mít prvně POTŘEBU cigarety. Nemyslela jsem chuť, ale ten obasťák. Samozřejmě nevyjít ven a nešmátrat v kapse po cigaretách bylo to první, co jsem si musela ovědomit a zabavit se. A taky jsem neměla takové ty pocity, že už si nikdy nezapálím.12 dní mi vrtalo v hlavě, jaké by to bylo, kdybych si znova "potáhla" cigarety. A nedalo mi to. Vyptala jsem si od kamaráda cigaretu a zapálila si ji. 2x jsem si potáhla. V puse jsem měla pocit, jako bych podpálila seník a zatočila se mi hlava. Poté jsem zbytek cigarety típla.
Od té doby jsem si potáhla ještě jednou od manžela za další týden. A moje pocity? image :D
Není to snadné zabavit své ruce a změnit zvyky, ale pomohlo mi to a drželo mě nad vodou to, že pokud nemám "absťák", tak proč si zapalovat a kazit si zdraví. ;)
Děkuji Vám za tuto příležitost.
 
 stále nic...  
 
napsal(a): Jaňule
datum: 09.06.2010 12:28:01
Ahojky Lidičky... Tak jsem tu zase a stále nekouřím... Už nemám na to ani chutě. Někdy jsem měla potřebu si potáhnout a nakonec jsem si potáhla a v puse jsem měla jak v polepšovně. :D Ale teď už nemám ani potřebu toho si potáhnout ...
Je to bleee... Super, děkuji. :)
 
3 roky bez cigarety  
 
napsal(a): krajtka
datum: 27.07.2010 17:39:43
Ahojte Lidičky.Na biorezonanci jsem byla v Olomouci před třemi roky a do teť nekouřím a to jsem denně vykouřila dvacítku a někdy i více.Absťák absolutně zádný neni ani nebyl neni se čeho bát.Cigaretu už bych do puse nedala,protože mi nechybý.Je to super věc jenom musí být člověk pevně rozhodnutý a nejít tam ze srandy.Díky terapii mám na všechno čas,nemrznu v zimě venku s cigaretou a hlavně nesmrdím a žiji zdravě tělo to ocení image .Děkuji mnohokrát a všem to doporučuji !!!

datum: 10.09.2010 02:08:30
Zdravím
jsem kuřák pročítal jsem si váš web (byl mezi ukázkami na websnadno) a po přečtení několika článků nemůžu souhlasit.
Ano kouření má spousty nevýhod, jsou tady na webu vyjmenovány všechny, ale není tu také napsána jedna "výhoda"
Víte, stále se mluví otom jak přestat atd. Ale už málo kdo se koukne trochu jiným směrem.
Vemte si, kolik tu je kuřáků. Kolik za cigarety utratí (pamatuji si první koupenou krabičku z prvního zaměstnání, což bylo 31.50kč za krátké červené startky, nyní to je 65kč) vemte si ale, že když to "leze" do peněz, tak KAM to leze.
Většinu peněz z prodeje cigaret (tabákových výrobků) tak jako případně alkoholu (a toho se prodá také hodně) dostane stát.Víte nemyslím si, že žijeme ve státě, který zrovna oplývá biliony (případně miliardami v plusu) slýcháváme to denně, že se "opět zkrouhl rozpočet na to a na to"Ano přestat kouřit, má "výhody" jen klamně...
Vystrnaďte kuřáky :) stát bude chudší, zdraží se MHD, zvedne se DPH u potravin kde je stále nízké ect.ect.
Nesouhlasit nemůžete, že tenhle stát žije především díky kuřákům ....
S pozdravem
WuZaTai

datum: 10.09.2010 02:19:30
Ještě jsem zapomněl Fagerstromův test závislosti na nikotinu ,promiňte ale je to hloupost.
Jen proto, že denně když se vzbudím šáhnu po cigaretě jsem hned "závislý" ?třeba dnes 9.září jsem za celý den vykouřil dvě cigarety, tu "ranní" a asi před pěti hodinami druhou...Závislost na cigaretách vypadá zcela jinak image
WuZaTai

příspěvek  
 
napsal(a): LenulaJ
datum: 18.11.2010 13:15:46
Dobrý den,
chtěla bych se podělit o pocity po biorezonanci,kterou jsem absolvovala před 4 týdny.Vím,že je to brzy,dělat nějaké závěry,ale musím se podělit.Kouřila jsem 28 let a chtěla jsem přestat,ale sama nemám pevnou vůli,potřebovala jsem pomoct,tak jsem zvolila tuto metodu.Po třech týdnech jsem sundala čip a měla strach,že se dostaví první absťák a výsledek???? žádný abťák se nedostavil.Tak jen moc doufám,že budu tak pokračovat dále a budu vděčná za každý den bez cigarety.Tak bych touto cestou chtěla podpořit další lidičky,ale hlavně než se k tomuto kroku někdo rozhodne,opravdu je důležité si v hlavě srovnat,zda je opravdu pevně rozhodnut a chtít žít bez cigarety.Děkuji moc za tuhle možnost nekouřit,sama bych to nezvládla.Uřčitě se ozvu a napíšu,jak pokračuji. Lenka
 
SMS
datum: 09.02.2011 16:06:23
Děkuji Vám už měsíc nekouřím,jsem ......ová z B.......ic co šla na tu operaci s páteří,myslím že dopadla dobře a Vás budu všem doporučovat,ještě jednou děkuji  a pěkný den
 
SMS
datum: 31.05.2011 15:42:23
Zdravím Vás. Zatím se mi daří celý týden nekouřit,ovšem mám pocit,že mám každý den větší chut na cigaretu. Tak uvidíme jaky bude další průběh.Ještě Vás budu informovat, jak jsem dopadl.Přeji pěkný den J........ký.

datum: 06.06.2011 17:55:41
Ahojky všichni co ještě kouříte. Já už nekouřím jeden měsíc!
Má závislost na nikotinu byla 100%. Nedovedla jsem si představit žít bez těch bílých válečků, pro které bych udělala vše.
Je to opravdu stejná závislost jako u alkoholika nebo narkomana.Kouření je o to horší, že nejsou vidět příznaky předávkování.Kdyby to na mně bylo vidět, tak bych byla ta nejposlednější z posledních a živořila někde pod mostem. Kouřila jsem až 40 cigaret denně.Není žádný rozdíl mezi kuřákem, narkomanem nebo alkoholikem.

 Hurá! Měsíc nekouřím.  
 

napsal(a): ANNA
datum: 06.06.2011 18:50:45
Ahojky všem.
Je to měsíc, co jsem prodělala terapii a nekouřím. Pro mne, silnou kuřačku, je to zázrak. Sama nebo pod dohledem lékařů bych to nezvládla a i tady jsem si nebyla moc jistá, že budu mít úspěch.
Jsem šťastná, že tato terapie opravdu funguje i u mne.A mé pocity po terapii?Již to není o nikotinu, ale o rituálech, které kouření provází.Vzali mi totiž moji nejoblíbenější hračku.Tak jsem si našla jinou. Není tak atraktivní jako ta první, ale stačí mi. Na tu první pomalu zapomínám.Prozatím se dojídám zeleninovými saláty, Raciem, ale sáhnu i po sladkém. Trochu jsem přibrala, ale to teď neřeším.Mějte se všichni fajn.Anna

datum: 06.06.2011 19:30:41
Ahoj všem co kouří i těm co již nekouří.Chci se podělit o mé zkušenosti s léčebnou metodou Biorezonance.
Je to opravdu zázrak. Byla to má poslední šance jak přestat kouřit. Sama bych to nikdy nezvládla. Před terapií jsem se domnívala, že jakmile vyjdu ven, budu se okamžitě shánět po cigaretě. A ono nic. Já bych dříve bez cigarety neudělala ani krok.Kouřila jsem pořád a všude.Díky této metodě již měsíc nekouřím a jsem šťastná.
Všem kuřákům se chlubím a dělám ,,osvětu". Vím totiž o čem mluvím.
Několik kuřáků jsem přesvědčila a oni již absolvovali Birezonanci a jinak rozdávám zkušenosti a Vaš kontakt, aby se k nám,vyléčeným kuřákům, přidali.Jen nechápu, proč tuto metodu nedoporučují lékaři. Myslím si totiž, že nikotinové náplasti nebo žvýkačky jsou k ničemu, za toBiorezonance je velmi úspěšná.
Moc děkuji Anna

 Měsíc  
 
napsal(a): Pavlína
datum: 11.06.2011 13:33:27
Zdravím všechny,
tak už je to měsíc co nekouřím imageMám náramnou radost z toho že jsem na odvykání šla.
Před terapií jsem kouřila skoro 20 denně. Bohužel jsme neměla takovou vůli sama přestat. A teď?
Už nemusím běhat o přestávkách ven na mráz, nemusím přemýšlet jestli v té či oné restauraci můžu kouřit, protože sem nekuřák ,nemám chuť si zapálit ani ve společnosti , ve které jsou samí kuřáci.Vřele doporučuji všem.
Mějte se hezky. Pavlína
 
napsal(a): anonym
datum: 23.08.2011 20:07:13
Od 18.7.2011 kdy jsem navštívil biorezonanci jsem si nezapálil a troufám si říct,že už si nezapálím.Sice jsem si moc nevěřil,ale teď už si věřím image.Kdo chce přestat má jedinečnou možnost jak se odnaučit kouřit.
Zdravím všechny a držím palce Pavel
    
 
napsal(a): Anna
datum: 01.09.2011 23:35:08
Dne 5.5.2011 jsem naposledy držela cigaretu v ruce. Hurá už 4 měsíce nekouřím.
Biorezonanci doporučuji všem známým i těm neznámým kuřákům kudy chodím a tudíž vím osobně,že to funguje i u jiných lidí.Takže kuřáci neváhejte. Stojí to opravdu za to.
Držte se.Anna
 
SMS
datum: 24.09.2011 11:03:51
Dobrý den,brní mě konečky prstů,jsem strašně nervozní a voda už mi teče ušima.Nejradši bych si zapálil.Myslíte že by pomohlo ještě jedno sezení ? Po.........k
 
SMS
datum:12.10.2011 08:23:28
Dobrý den,je to o 80% lepší.Jenom mám pořád takový pocit napětí (nervozity).Dá se to ale vydržet Po.......k
 
@

datum: 31.10.2011 15:28:45
Po terapii jsem to chtěla "zkusit", a už to bylo,kouřím znovu.Důvodem nebyly absťák, ale blbost a zvědavost.Základem je hlavně pevně se rozhodnout a být si jistý, že chcete přestat, jinak to nemá smysl. Zatím patřím možná do těch 20% neúspěšných při odvykání, ale dokážu to!!!!
Zkusím to znovu a jsem přesvědčená, že to dokážu.Hlavně kvůli sobě a lidem na kterých mě záleží. image

 už rok nekouřím  
 
napsal(a): Nela
datum: 04.11.2011 14:04:25
Za pár dní už to bude 1 rok, co jsem u Vás byla.
Kouřila jsem cca 20 denně.Prvních 14 dní bylo docela těžké si nezapálit, ale jen proto, že člověk je zvyklý v určitých situacích sáhnout po cigaretě.Občas mě ta chuť přepadne i dnes, ale trvá asi jen 2 sekundy.
Jsem fakt šťastná, že nekouřím. Sama bych to asi nezvládla. I když jsem byla opravdu rozhodnutá přestat kouřit, tak přesně tuhle berličku jsem potřebovala k tomu, abych to rozhodnutí dotáhla do konce. Děkuji děkuji děkuji
image
   
 
SMS
datum: 15.11.2011 14:04:56
Dobrý den , děkuji za Váš zájem. V práci je to stejně - nahouby, jinak dobré, zatím se držím a je to bezva. Mějte se hezky Če.......ová
 
SMS
datum:12.12.2011 20:03:56
Dobrý den ,zatím se držím, nekouřím, uspěšně bojuju. Zdraví Ha.......o
 
SMS
datum: 15.12.2011 15:52:33
Dobrý den, děkuji za zeptání, jsem v pohoděbez jediné cigarety,zatím teda. Jenom mám pořád moc času, nudím se. Tak zatím.
 
@
 
napsal(a): martina
datum: 10.01.2012 10:49:56
1.ledna jsou to 4 měsíce co už nekouřím a je to super, jsem hrozně vděčná kamarádovi, že mi tuto metodu doporučil. Pracuji v hospodě a čekala jsem že to nezvládnu, sama jsem to nezvládla ale díky biorezonanci už to zvládat ani nemusím, protože ta chuť prostě není....Moc děkuji...
  ...  
 
napsal(a): Janča
datum: 10.01.2012 14:45:11
Dobrá den všichni co tu jste, už dlouho jsem rozhodnuta přestat kouřit, pak jsem narazila na tuto metodu odvykání, jak to čtu tak mi to příjde jako zázrak, že to ani nemůže být takhle jednoduché jak píšete image , ale rozhodla jsem se to zkusit, motivaci mám silnou jen potřebuji něco co mi k tomuto cíli trošku dopomůže, objednala jsem se na 12.1.2012 tak jdu do toho ale stále mám trochu pochybnosti že to takhle moc opravdu fuguje, jaké jste měli vychytávky když nastala ta situace že jste si chtěli zapálit??například čekání na zastávce, ranní pravidelná cigareta apod?, děkuji za odpovědi

  Napsal nám.........  
 
napsal(a):
datum: 11.01.2012 19:25:05
Dobrý den.
Tak zítra to bude týden,co jsem Vás navštívil a je to super,zatím nevím co je zapálit si /čvaňa mám v autě v kanclu na stole/ a vůbec mě to neláká.Sem tam přijde myšlenka "dlouho jsi nekouřil",ale to je jen ve zlomku vteřiny a dělám něco jiného.Žádné nervy,žádný stres z nekouření je to super a to jsem kouřil 40 deně.Snad to vydržím další týdny,měsíce a roky.Za nějaký čas zase napíšu.DÍKY
  Janča  
 

SMS

datum: 12.01.2012 14:46:45

Dobrý den zdravím Vás, zatím se mi daří a nekouřím. Metoda je to dobrá vůbec nemám chut,jen si musím odvyknout na ty zvyky,které jsem míval. Vám přeji také pěkný den a děkuji za optání

SMS

datum: 18.01.2012 15:52:15

Dobrý den přeji i Vám. Děkuji za zeptání. Od čtvrtka jsem neměla ani 1 cigaretu,což pro mě byla velká zkouška o víkendu, protože víkendově vypomáhám v baru a i to jsem ustala, tak doufám, že to zůstane při tom stavu. Jen snad z čeho mám strach,tak že dostanu chut na cigaretu ale uklidnuji se tím,že mě nehorázně smrdí. Chce to čas  a hlavně neustoupit ze svého rozhodnutí.

SMS

datum: 23.01.2012 16:56:21

Dobrý den. Terapie pomohla ale člověk musí opravdu chtít. Musela jsem nahradit staré rituály něčím novým ale aspon smysluplnějším . Dokážu už vypít kávu bez cigarety což dříve neexistovalo.Uspořené peníze dávám do pokladničky a Vám moc děkuji Renata Sv.........ová

napsal(a): anonym

datum: 24.01.2012 14:24:08

Reakce na příspěvek od "stepka"to: Janča
Ahoj Jančo, tak jsi dopadla? Kouříš - Nekouříš? Jdu na tuto metodu 14.2.2012. Mám z toho smíšené pocity.
Ahojky, tak to bude tento čtvrtek 14 dní a NEKOUŘÍM image Mám z toho strašnou radost, konečně nesmrdím, penízky ušetřím a ještě nemusím chodit ven jen kvůli cigaretě.Také se mi nezdálo že to tak zabere, druhý den po terapii byl zvláštní,ale potřeba kouřit nebyla image ted už si věřím že kouřit nezačnu, vzpomenu si na cigarety tak 3x denně ale trvá to sekundu a myšlenky mám jinde, žádné váhání jestli mám nebo nemám. Takže Ti to vřele doporučuji, opravdu jsem s touto metodou spokojená, přítel na tom byl se mnou a taky nekouří a uplně v pohodě, takže bez starosti do toho image Pak písni jak si na tom image
     
Jsem v předchozí zprávě ani nenapsala jméno, ale tak je vidět že to je pro tebe, Jo a ještě bych chtěla dodat i když to je asi zbytečné že nestačí chtít ale být rozhodnutý, bez motivace bych to nezvládla, pro mě je motivace velice důležitá celkově, k tomuto odhodlání mě nedonutili, peníze ani zdraví ale to že plánujeme mimčo a to je pro mě hodně silná motivace :) tak přeji hodně štěstí a písni, papa image image
 
SMS
datum:26.01.2012 11:33:19
Zatím je to v pohodě ale věřím,že krize ještě příjde,ještě jsem si nezapálil když tak se ozvu ale snad to nebudu potřebovat s pozdravem Ma.......ek
 
@

datum: 12.02.2012 10:23:46
Přítel to zkusil před mnoha lety a dodnes nekouří. Nejen já, ale i on je rád image

SMS

datum: 20.02.2012 15:26:33

Dobrý den,myslím na Vás a jsem ráda za ten druhý pokus a lituji všechny ty , co to hází za hlavu. Na kouření nemám ani pomyšlení ani když mám problémy.Díky za vše.  pozdravem Ba........ová

SMS

datum: 15.03.2012 14:18:52

Zdravím Vássmiley zatím se mě daří dobře ,byla jsem na zákroku se zubama,takže mě to dopomohlo nekouřit.Cítím se skvěle a doufám že to vydržím a zvládnu smiley děkuji moc hezký den Er........ová A.

SMS 

datum: 27.04.2012 16:56:09

Dobrý den, děkuji za optání,daří se mi dobře,nekouřím,nepiji turka už 2 týden. Hned na druhý den ráno jsem si na Vás vzpoměla a uvařila jsem si čaj,káva mi nechybí ale mám problém, nemůžu se zbavit myšlenky,že jsem kuřačka je to normální ? Jur.......ová

SMS

datum: 06.06.2012 11:27:55

Dobrý den,takže jde to. Kdyby to šlo aspon tak dobře jak dnes, mějte se Pe.......ová

SMS

datum: 20.08.2012 08:54:06

Dobrý den,dnes mám své malé výročí. Je to právě 7 měsíců co nekouřím smiley S pozdravem Ba.....ová Jana, díky Vám....